شرکت پیشرو تجارت جهش به عنوان یک تولیدکننده تجهیزات پزشکی از سال ۱۳۸۹ تا کنون خود را متعهد به درک و نیازهای مشتریان در چارچوب استاندارهای ملی و بین المللی و همچنین قوانین و‌مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی میداند.
اکنون شرکت مفتخر است بعد از فعالیت درمانی در کنار پرسنل خوب درمان و پرستاران icu با تولید تعدادی از اقلام مصرفی پزشکی جز تولیدکنندگان داخلی بوده تا در سرتاسر کشور و عرضه تولیدات با قیمتی یکسان بالاترین میزان رضایت مندی را از آن خود کند.
این شرکت همراه با فعالیت در تجهیزات پزشکی کار خود را در صنعت محصولات آرایشی بهداشتی در جهت سلامت و بهداشت مصرف کنندگان ایرانی آغاز کرده.
در مجموعه پیشرو تجارت جهش کلیه محصولات آرایشی بهداشتی دارای مجوز وزارت بهداشت از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است که ضامن سلامت و زیبایی افراد می‌باشد و محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرارداده است.
مدیریت شرکت جناب مهندس رضایی ضمن اعلام تعهد و حصول اطمینان از درک و اجرای خط مشی توسط کلیه کارکنان به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که در شرکت پیشرو تجارت جهش هیچ چیز ارزشمندتر از برآورده شدن خواسته های آنها نمیباشد تا همواره در عرصه درمان و زیبایی خدمتگزار باشد.